Online zoznamka

3 years ago Okienko pre mužov481

Tak a konečne sa môžem aj o tom vyjadriť 😀 Ja nemám nič proti nikomu, ale čo už v dnešnej dobe je na tých zoznamovacích portáloch. Je niekedy na zaplakanie, alebo žeby na zasmiatie sa 🙂 Áno mám účet aj ja na pár takých zoznamovacích portáloch. Nevravím, že na každej zoznamke som každý deň a že si tam niekoho hľadám. Nehľadám si tam nikoho. Ak má naozaj niečo prísť príde to samé. Či to príde na zoznamke, alebo v realite a osobne 🙂 Pred pár rokmi, keď som prišla a založila si tam účet, bolo to tam ok. V pohode a hlavne, žiadna oplzlosť. Dnes či som tam, alebo tam… Len sa zapnem a už samé nepríjemne správy. Páni to je v dnešnej dobe normálne, že hneď samé také, alebo také návrhy? Miesto normálneho pozdravenia a rozhovoru? V dnešnej dobe je všetko už len a len o sexe? Alebo?

pexels-photo-248148

Ako mne je jedno čo si tam hľadáte. Len sa niekedy zamýšľam o čom sú tie dnešné zoznamky. Ak niekto nemá čas v dnešnom uponáhľanom svete sa zoznámiť. Zvolí si variantu sociálne zoznamky a založí si  účet. A miesto seriózneho zoznámenia ho čaká toto. Či sú to už muži čo sa ponúkajú (nanovo), alebo ženy. Nepáči sa mi to samozrejme ako sa v dnešnej dobe už aj mladé dievčatá ponúkajú na sociálnych sieťach. Ale asi je to trendy a je jedno či je to muž, alebo žena. Keď sa nad tým človek zamyslí, normálne to nie je, ale pre niekoho asi áno. Týmto článkom som chcela, len povedať to, že … Kde sa stratila v dnešnej dobe serióznosť, slušnosť a sebaúcta? Mali by sme si vážiť samých seba a tiež aj ľudí okolo seba. Nie sa rozdávať rôznymi spôsobmi, či cez virtuálny svet alebo v reáli. Majme sa radi aký sme. Buďme vďačný zato čo máme. Nepremeškajme si svoj život pohŕdaním samých seba. Buď v živote šťastný, že máš to čo máš 🙂

11sfafhal

    Vaša Suzie 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.