Vždy keď padnem, postavím sa a som silnejšia ako predtým….

1 year ago Moje sny72

Ahojte 🙂

Dosť dlho som nepísala, až mne osobne to chýba a vadí mi to, ale škola mi dáva dosť zabrať, ale nevadí mi to, blog mi nikam neujde, počká na mňa.Našla som článok, ktorý som sem chcela dať presne cca pár dni pred rokom. Sranda, čo sa za ten čas všetko zmenilo 🙂 Zaujímave, že iba mne sa to zdá, ale môj život nie je stále na jednej vodorovnej ceste. Ale doslova na kľukatej, respektíve buď z hrbolcami, alebo zo zákrutami. A som tomu nesmierne rada a teší ma to, inak by bol môj život nudní a to by bola asi moja smrť 🙁

 

marguerite-2380657_640

Čo sa mi zmenilo, sa určite dozviete, ale v nasledujúcom článku. Teraz sem dám tento, síce, príde mi trošku negatívny, ale snáď až tak nie je :-).

Rada by som sa s vami o niečom podelila. Viem, že som tu dlhší čas nebola, nepísala som. Dôvod. Som človek, ktorý ak ho niečo trápi, respektíve necíti sa dobre, aj inšpirácia odíde a niet o čom písať a ani chuť. Asi to poznáte v inej situácií. Napr. necítite sa akokoľvek dobre, psychicky či fyzicky, máte prácu, ktorá by vás mala baviť, napĺňať a miesto toho vás nebaví, nenapĺňa a všetko čo by malo byť dobre je zle. A z toho všetkého nemáte chuť na nič. Nič písať, nič nerobiť a ani nikam nechodiť. Asi som dosť naivná, že každému verím a potom nato doplatím. Bolo by už na čase otvoriť si oči.

 

StockSnap_Y8DMSZXDAS

 

Nebudem písať niečo frustrujúce a negatívne. Nebudem písať konkrétne detaily o spoločnostiach, ktorých sa také niečo týka. Možno sa to už tiež niekomu z vás stalo a možno nie. Ale do budúcnosti už viem, že nikdy nič také už nespravím. Ako sa, ale vraví všetko je na niečo dobré. Učím sa stále a vidím, že aj tie prekážky, ktoré mi do cesty stále prichádzajú. Jeden čas je všetko ok, dokonalé a nato o pár dni, týždňov, mesiacov je všetko celé zlé. Privolávam si to ja? Alebo to je môj osud tak zariadený, že takýto život budem a mám žiť?

 

letterin0247

 

Z jednej strany mi to, ani nevadí. lebo viem, že keď padnem, postavím sa a som silnejšia ako pred tým, silnejšia a odolnejšia voči takým veciam, ktorým viem, že mi ublížili a ubližujú. Zasmejem sa nad tým a poviem si, že takej chybe sa už v živote vyvarujem. Proste, ale to som celá ja!…Som človek, ktorý musí sám padnúť a sama sa postaviť a isť ďalej.

 

lettering_0202

 

A presne toto…záver článku…spadnem, usmejem sa a idem ďalej.  A rozmýšľala som, nad tým, že by som mala respektíve ľudom, ktorý mi ublížili v živote a aj ubližujú poďakovať a usmiať sa. “Prečo?„  …..Lebo som silnejšia a silnejšia a idem stále len a len v pred s vďačnosťou, že zas mi niekto niečo ukázal nového 🙂

 

Vaša Suzie 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.