Túžba

2 years ago Krása ženy141

Na úplný záver roka by som rada, dala moje koncoročné myšlienky von a podelila sa s vami o ne. Tento rok bol už od začiatku hektický a plný prekážok. Môj začiatok roka mi prebehol pomedzi prsty tak rýchlo, že som si neuvedomila, že som nie len o rok staršia, ale aj to, že som vytvorila niečo čo tu ešte nie je a ani nebude 🙂 Stránku na FB. Je orginálna sama o sebe. Vytvorená bola s pomocou dám, ktorým som nesmierne vďačná a aj budem. Sú so mnou každý pracovný, osobný a aj rozvíjajúci sa krok v pred. Som rada, že ich mám. Tiež som rada, že som sa posúvala v pred, každý deň. A posúvam sa stále. Učila som sa aj sa stále učím a to od úspešných ľudí. Robím vo svojom živote veci, ktoré skutočné cítim a sú skutočné a krásne. Napĺňajú ma a podporujú. Z odstupom po par mesiacoch som sa rozhodla pre blog. Chcela som dať zo seba všetky myšlienky von a inšpirovať prípadne motivovať ľudí aby sa nebáli a robili v živote to čo ich naozaj baví.

letterin0247

 

 

Len som nevedela ako nato 🙂 Nevedela som ako začať. Pokiaľ som nestretla úžasnú dámu, ktorá mi s tým pomohla. Trošku to síce trvalo. Nie je to jednoduché ako sa zdá byť. Ale to je všetko o tom: učenie sa, chcieť sa učiť, realizovať sa ísť si za svojím. Chcela som zmenu a spravila som ju. Dala výpoveď v práci a už robím iba to čo ma baví a napĺňa. Zmeny robím stále a aj budem a teší ma keď viem, že som niečo zas vo svojom živote zmenila. Teším sa z každej novej zmeny. Postupne a časom vznikla táto krásna stránka, ktorá je pre mňa orginálna, krásna, nádherná a jedinečná. Je taká ako sme my ženy. Robte v živote veci tak, ako to skutočne cítite. Robte veci podľa seba. Robte veci podľa seba stále rovnako a budete mať rovnaké výsledky, skúste zmenu a sledujte, čo sa bude diať. Skúste tu zmenu. Chcete sa inak obliekať? Oblečte si niečo iné. Chcete iný účes? Zmente si ho. Chcete inú prácu? Táto vás nebaví? Robte to čo vás baví. Túžite po niečom peknom, doprajte si to. Žite. Žijeme, len raz, práve tu a teraz 🙂

 

Vaša Suzie 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.