Starostlivosť o pleť

3 years ago Starostlivosť o pleť169

Sophie Loren sa nebála a ani nebojí zostarnúť. Prečo by aj mala? Je krásna, charizmatická a zároveň sa stará o seba už niekoľko rokov 🙂 Používa anti-agingovú kozmetiku, s ktorou som sa aj ja stretla pred dvoma rokmi a nič iné ma lepšie ma nemohlo stretnúť ako táto kozmetika.

Vždy som mala problémovú a akóznu pleť.

 

B5GXlkiyQ1P6xaIIsPnyrw-Sophia-loren-profil-2011Väčšinou sa mi robili na tvári a aj na chrbte veľké červené a boľavé pupence, ktoré dosť aj boleli. Skúšala som rôzne metódy nato aby som sa toho zbavila. Bola som v tvári fľakatá a moja farba pleti bola sivá popolavá, akózna a k tomu všetkému mi začali praskať žilky na tvári. Že super, ideálna pleť mladej ženy, ktorú ma určite veľa žien a nevedia ako sa jej zbaviť.

Či som bola s tým u kožnej doktorky, či som používala rôznu (nemenujem) kozmetiku, ktorú som si našla v drogérii a po prečítaní načo je, som si ju kúpila. Aj tak podľa mňa zbytočné investované peniaze. Lebo ani jedna mi nezabrala. Keď že som už vo vekovej kategórie 30+ krém proti vráskam okolo očí a kruhom som jednoducho potrebovala.

A čo myslíte, že zabral?

Asi mam inú pleť a divnú, ale nie nezabral. Práve že som mala opačný efekt a ešte viac vrások pod očami. Nechcem tu teraz zhadzovať krémy z drogérie, veď každá/ý máme PH našej pokožky iné. Len mne nezbabrala ani jedna. Samozrejme veľa sa toho odvíja aj od našej stravy akú máme. Predsa 70% je strava, ktorá sa ukazuje aj na našej pleti, tak tiež aj na našom trávení + na naša psychika.

 Bola som už z toho zúfala. Ktorej žene sa to páči? Aby vyzerala o pár rokov staršie? Myslím, že ani jednej žene

Tak som si povedala, že už na seba nič nedám a stačí mi voda 🙂 Pokiaľ mi do cesty neprišla samozrejme anti-agingová kozmetika. Moja pleť na tvári a aj na tele sa zrazu začala inak správať.
Zmizli mi pupence na tvári, časom mi zmizli aj vrásky okolo očí a moja tvár dostala konečne zdravú farbu. Hneď sa cítim lepšie 🙂 K tomu som zmenila jedalníček a začala sa o seba starať 🙂

Cítim sa byť mladšia a zároveň sa mi páči ak mi nejeden mladý pán polichotí a povie mi minimálne o pár rokov menej:-)

Predsa, ktorej žene by sa to nepáčilo ?

Ešte sa bojíte zostarnúť? Ja teda, nie! Z osobnej skúsenosti, čo som všetko vyskúšala. Mám pri sebe túto úžasnú kozmetiku, ktorú milujem a nikdy ju už za inú nevymením.


P.S. Nepíšem, že máte zmeniť kozmetiku, to nie :), ale ak máte záujem o nej vedieť viac, sledujte ma, moje videa a ak máte otázky kontaktujte ma, z radosťou vám o nej poviem osobne viac a môžete si ju aj vyskúšať. Rozdiel je vidieť hneď do cca 15 min. 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.