Príťažlivosť

3 years ago Krása ženy235

Som rada, že si môžem písať čokoľvek čo sa mi páči, čo má v bežnom živote napĺňa, teší ma, že sa môžem s tým s vami o to podeliť.

46168_2

V poslednom čase mám tak veľa myšlienok v hlave, že neviem čomu sa mám skôr venovať a čo skôr robiť. A nie len to, ale už som si na sebe samej všimla, že rozprávam jednú tému a zrazu z tej témy preskočím na druhu 🙂 Už keď toto píšem začínam preskakovať zo slovíčok a z témy na tému a pritom sa chcem sa vami momentálne podeliť o niečom čo ma zaujalo. Nebojte sa, som, ale normálna 🙂 Ešte ako prídem k tomu, čo vám chcem napísať, je, že som dosť otvorený človek a čítam rôzne knihy od románov až po motivačne a osobnom rozvoji.
Momentálne čítam knihu Muž nebo Žena? Od autorky, ktorá miluje príbehy, pretože jej pomáhajú poznať súvislosti v živote a ako v nich vesmírne zákony určujú pravidla hry pre náš život. Našla som sa 🙂 Som otvorená a zaujímajú ma tiež vesmírne zákony, vesmírna energia, jej príťažlivosť a všetko čo sa tohoto týka 🙂 Zaujíma ma čo sa deje okolo nás, čo je skutočne reálne. Ale k danej téme 🙂 …

Na báze tejto knihy ma zaujalo a neprestáva ma stále fascinovať naša schopnosť si priťahovať do svojho života, pritom ešte k tomu aj s obrovskou schopnosťou synchronizácie, priťahovanie si veci, ktoré, keď vedome pochopíme začneme ich naplno využívať a ľudí, pri ktorých po čase zistíme prečo prišli do nášho života.

Každú našu myšlienku, našu vibráciu-pocity, ktoré vysielame nám vesmír pošle v danej forme ako si to prajeme a túžime po tom. Inými slovami priťahujeme skúsenosti, ktoré sú v súlade s našou vierou. Takto si do svojho života popriťahujeme čokoľvek a aj kohokoľvek aj spriaznenú dušu.

„Ak veríme, že svet je plný lásky a my sme hodní dávať a prijímať ju, potom priťahujeme iný typ vzťahu ako niekto, kto je presvedčený o nedostatku lásky, alebo sa domnieva, že si šťastie nezaslúži. Ak sme presvedčený, že svet je miestom hrôzy, chaosu a stresu, takým sa aj pre nás stane.“maro-publius-vergilius-obrazky-s-citaty-osud-si-cestu-najde

 

 

13669125_1403446829682107_2807080356421486632_nAk si nie ste stopercentne istý, že vaša spriaznená duša existuje, musíte začať hľadať dôkazy, čo vás presvedčia o opaku. Ak hlboko v svojom jadre svojho bytia veríte, že vaša spriaznená duša existuje, nič jej nezabráni vstúpiť do vášho života. Nemusíte vedieť ako, kde a kedy sa vaša spriaznená duša objaví  🙂 …. Všetko čo musíte je začať od seba a veriť, že on ona existuje a že sa nájdete keď príde vhodný čas a budete aj vy na ňu pripravený. Ak chcete byť pripravení, ochotní a schopní privítať vo svojom živote spriaznenú dušu, musíte si vybudovať fyzické, emocionálne a duševné miesto vďaka , ktorému rozpoznáte jej prítomnosť a spojíte sa s ňou.

Mali by ste si však začať budovať aj iný druh priestoru, čo je možné len pomocou pokojnej meditácie. Znamená to, že vytvoriť si vo vnútri istý stupeň ticha, ktoré vám umožní vycítiť a počuť slabý šepot intuície, vedúcej správnym smerom. Ak ste sa nastavili na vytvorenie miesta v živote a pripravili na privítanie milovanej osoby, stačí sa už len podať načasovaniu a nechať veci prirodzene sa vyvíjať.  Tým som vlastne pochopila a zistila, že celá pointa je v načasovaní. Znamená to akceptovať, akceptovať to,  že sme ochotní fungovať podľa rozvrhu vesmíru a nebudeme tvrdošijne trvať na svojom. Načasovanie a osud sú vzájomne prepojené a musíme sa naučiť dôverovať zázraku ich vzájomného prelínania.

 

 


P.S : “ To čo si prajete, po čom túžite, to čo chcete …. Urobte si z toho hlavnú myšlienku, každého vášho dňa a privoláte si to do svojho života ako magnet. Zákon príťažlivosti funguje či tomu veríte, alebo nie “ 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.