Niečo pre pánov

3 years ago Okienko pre mužov193

A tu máte menšiu ukážku galvanického prístroja (žehličku). Nie len ženy sa o seba starajú 🙂 V podstate už trošku dlhšie avizujem, že aj muži sa začínajú o seba starať sa! Napr. fitnes, behanie, joga. Starajú sa o svoju pleť, o svoj vzhľad ľubovolnou kozmetikou…. a dokonca si aj žehlia tvar. 🙂

Tak strašne sa nám chcete páčiť 🙂

14089182_1430518703641586_8099616400244927320_n

Je to milé a pekné ako ste sa začali o seba starať. To, že chodievate do fitka, je super, len niekedy mi to príde, že skôr si obzeráte dievčatá okolo seba, než aby ste sa venovali tomu načo ste tam prišli. Nevravím, že ženy nerobia to iste 🙂 Tiež si robite selfie čo je dnes moderné dokonca v rôznych pozíciach aby bolo čo najlepšie všetko vidieť. Ja sa priznám chodievam cvičiť do fitka, ale selfie bola iba v šatni 😀 .

Ďalším, čo sa mi páči, že sa niektorý venujete aj joge, dali ste tomu priestor a pustili ste sa do nej. Joga nie je len pre ženy, ale aj pre mužov a už je vás dosť čo sú z vás jogíni. Joga je super, chodila som na ňu a určite ju aj ďalej odporúčam. Pomôže nie len fyzicky, ale duševne a aj psychicky. Taká svieža a pozitívne naladená som, v tom čase nebola z ničoho ako z jogy.
Behanie neodsudzujem, ale nie je to nič pre mňa, ak to nie koho baví tak super, nech ho to ďalej napĺňa ako aj ostatne športy.

Fandím všetkým nielen mužom, ale i ženám, ktoré športujú a dajú všetko do toho, aby boli tam kde sú.
A čo sa týka kozmetiky je to dobrá vec, aj pre mužov, viem, že si určite poviete, prečo by ste si mali capkať po tvári a dávať niečo bléé a mastne na tvár a pod.:-) A kto by mal aj nato čas? Ale ono to nie je o tom, ale neskôr o výsledku, ktorý stojí určite za to. Pozrite si video, kde máte po 30 dňovej starostlivosti aj výsledok 🙂 Recenziu robil profesionálny osobný tréner.

Stojí zato si to pozrieť 🙂 Milý páni, ak máte záujem si niečo takéto vyskúšať, píšte 🙂

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.