O zdraví a stravovaní….

2 years ago Zdravie100

Trošku som sa zas odmlčala, nebolo to kvôli niekomu, ale skôr som nemala múzu na písanie. Nevedela som sa nakopnúť. Veľa myšlienok som síce stále mala a aj nápady na témy, ktoré by som napísala, ale neviem….proste nedalo sa mi. Otvoriť pc. a byť pri ňom tak max. hodinku, dve nie je až taká veda, len sa k tomu dokopať je trošku ťažšie. Ale nevadí, všetko je tak ako má byť 🙂

fruit-bowl-1600003_640

 

Táto kategória a články v nej budú o niečom inom. O niečom čomu by som tiež rada dala priestor. Budú:o zdraví, o stravovaní a o tom aké jedlo môže robiť neplechu s nami, alebo nám aj pomáhať. Nie je to, že chcem byť múdra, nie som doktorka :)…Písať budem iba o tom, čo sama viem, podľa vlastných skúsenosti a o čo by som sa rada s vami podelila a zároveň, vám možno aj s niečím pomohla, alebo poradila 🙂 V dnešnej dobe sa ľudia začali aspoň sporadický starať o to čo jedia. Čo je super! Ale aj tak…potravín je veľmi veľa, ale nie všetky nám robia dobre. Buď z nich človek dostane alergiu, alebo má tráviace problémy.

eating-796490_640

Treba si nájsť vhodné jedlo, ktoré nás nielen zasýti, ale nemáme z neho žiadne zdravotné problémy 🙂 A myslím, že potom je už jednoduchšie skombinovať rôzne potraviny, ktoré nám nerobia ťažkosti po ich konzumácii. Preto som sa rozhodla o tomto písať. Osobne na sebe som zistila čo moje telo a môj tráviaci systém znesie a nerobí mi zdravotné ťažkosti. Preto by som vám rada v ďalších článkoch o tom trošku viac napísala.

 Vaša Suzie 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.