Môj sen…

Konečne sa mi po dlhom čase splnil taký menší sen, spoznať Slovensko 🙂 Trošku vám o ňom napíšem 🙂 S kamarátkou sme si naplánovali taký menší trip po Slovensku na dva týždne. A prišiel deň, kedy sme odchádzali a išli nato 🙂 Prvé čo sme po ceste urobili sme navštívili kamarátku z Banskej Bystrici, ku ktorej som sa už dlho chystala. Z Banskej  Bystrice naša cesta smerovala do Pavčinej Lehote. Mali sme tam zarezervovaní penzión Daniela. Penzión bol a aj je veľmi krásny, izba super, útulná a majitelia veľmi sympatický a ochotný. Určite odporúčam, ak by ste mali cestu okolo.

Ubytovali sme sa a prvý deň bol za nami. Na druhý deň sme si spravili, krásny výlet na Liptovskú Maru. Bolo tam nádherne. Tá príroda, ta zeleň. Nič iné mi nedodávalo viac energie a radosti ako zeleň, ktorá sa nachádzala všade okolo mňa. Čistá a krásna príroda. Milujem prírodu, milujem keď je všetko krásne zelené, všetko okolo mňa vonia čerstvou trávou a kvetmi. Ešte k tomu sa na vás krásne usmieva slniečko. Čo si viac môže človek v prírode priať? Nič 😀 …len aby napr. nezačalo pršať a to ani nezačalo. Začo sme boli vďačne 🙂

Z Pavčinej Lehote sme mali cestu smer, Liptovský Mikuláš, Pribylina, Liptovský Ján, Jánska Kaďa a odtiaľ už smer Prešov. V Prešove  sme zakotvili a každý deň, sme navštívili ďalšie rôzne a pre mňa nové miesta. Ako je Opalex- Sigord, Košice a nakoniec aj Zemplínsku  Šíravu. Na ktorej sme aj pár dni zostali. Niečo úžasne a skvelé, keď sa človek ráno zobudí uprostred samej zelene a vody. Odtiaľ sme sa sa znovu presunuli do Prešova a tam aj naša cesta skončila.

Ak ešte nemáte naplánovanú dovolenku a rozmýšľate ešte kam isť na dovolenku. Nechce sa vám tlačiť na pláži medzi ostatnými, skúste si spraviť aspoň taký malý poznávací trip po našom krásnom Slovensku. Alebo aj mimo SR. Ten by som dala istotne tiež 🙂  Tak a zhrnula som vám svoju dvoj týždňovú dovolenku do tohto malého a krásneho článku, kde si hore môžete pozrieť aj fotky z nej. Aj keď som síce nebola úplne na každom jednom mieste na Slovensku, ale pochodili sme toho dosť.Tá krása Slovenska sa nedá opísať. A som za tieto dva týždne nesmierne vďačná kamarátke, ktorá bola so mnou. Aj ľudom, ktorý sa na nej podieľali <3 🙂 Za čo veľmi krásne ďakujem a moc :-* <3

 

Vaša Suzie 🙂

 

 

 

 

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.