Aelfien.cz

2 years ago Spolupráca166

Rada by som vám predstavila a zoznámila vás s jedným ml. pánom s ktorým som sa rozhodla spolupracovať.

Je mladý, sympatický, vytrvalý a inteligentni. Ma hendikep- hluchotu od 13 mesiaca svojho života. Vďaka starostlivosti jeho maminky má dobre rozvinutú komunikáciu. A aj tak si ide za svojimi snami, cieľmi a víziami. Má meno, ktoré je samé o sebe zaujímave ako je a on sam. Martin Van Fabián. Po vyštudovaní zdravotnej školy a medicínskeho oboru (fyzioterapia) sa rozhodol vybudovať spoločnosť http://aelfien.cz/ podporujúcich ľudí s primárnym smerom v oblasti zdravia a komplexnej medicíny – osveta o povedomia. Ako môžu ľudia v bežnom živote efektívnejšie užívať potraviny, získať kvalitu a podporovať menších farmárov.  Kedže ma zaujíma o čom je táto spoločnosť, tak som ho trošku vyspovedala a dala mú pár otázok ohľadom spoločnosti. A tu ich máme:

 

 

aelfien-logo

1. O čom je spoločnosť Aelfien.cz?                                                                                                                                                             „Aelfien je výsledná kombinácia alternatívnej a celistvej medicíny prepojená s ďalšími prínosnými oblasťami podporujúcich osobný rozvoj ľudského  potenciálu. Príbeh plný prepojovaním osobného rozvoju s technológiou a prírodou do harmonického spolužitia.”

2. Čo ponúka spoločnosť?                                                                                                                                                                                  „Vytvára priestor pre možné uplatnenie praktických skúsenosti, znalostiach i profesijného záujmu cez affiliaté systému. Zhromažďovanie poznatkov a  praktických znalosti s následnou osvetou pre skvalitňovanie životného štandardu a osobného rozvoja. Vzdelávanie záujemcov i spoločnosti v                     oblastiach, ktorými sa Aelfien aktívne zaoberá. Rozvíjanie partnerských väzieb medzi jednotlivými oblasťami na úkor dezinformácie. Podporovanie  právnych subjektov, ktoré sympatizujú s hlavným poslaním Aelfienu.”

 

14732298_616175621840840_2132237662707704829_n

 

 

  3.  Čo ťa inšpirovalo k vytvoreniu takejto spoločnosti?                                                                                                                 „Vnútorná inšpirácia vychádzajúca zo životných skúsenosti, poznatkov formovaných gnostickým prístupom k životu a tak tiež i hluchota. Prvé kroky  začali už pred 7 rokmi vnútornou zmenou s následným sebarealizovaním snov a vízií. Táto voľba a cesta ma priviedla cez mnoho činov, skúsenosti a poznatkov k bodu založiť s priateľmi spoločnosť Aelfien s úctou a záujmom k podstatným životným hodnotám, ktoré miestami v spoločnosti i osobným priestorom z rôznych príčin upadajú. Vediem spoločnosť založenú na rozvoji medziľudských vzťahov funkčných a v tejto podobe. Podnecujú osobný rozvoj a poznávanie sa zo záujmom skvalitňovať životné štandardy. Záleží mi aj na udržateľnosti vedomého prístupu v súčasnej dobe so skĺbením  všetkých technologických možností a ľudského potenciálu do synergického fungovania. Súčasne jadro spoločnosti tvorí 5 osôb a naša komunita sa  pozvoľne rozrastá vďaka nadšeniu pre spoluprácu a záujmu zlepšiť životné podmienky. Bližšie informácie o projektoch a aktivitách si môžete prečítať na rozvíjajúcom sa webe: http://aelfien.cz/akce-projekty/ alebo na FB stránke : https://www.facebook.com/aelfien1618/?fref=ts

 

P.S: Pokračovanie tu: http://krasazeny.sk/martin-aelfien-cz/

 

Vaša Suzie  🙂

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.