Krása ženy

3 years ago Krása ženy917

 

  Niečo pekné o kráse ženy 🙂

Od najstarších čias je inšpiráciou a múzou, každá žena. Krása ženy je v jej nežnosti, ženskosti, čistote, láske, kráse a pravdou je, že najviac je v telesnej kráse, duchovnej kráse a zmyselnej. Tá najviac okúzľuje mužov. Aby bola pre mužov príťažlivá, všetko sa v nej musí kompletne spájať a zlučovať, aby mala nežné ženské telo i krásnu nežnú ženskú povahu. Byť ženou znamená vlastniť vysoký evolučný potenciál. Pokiaľ je žena krásna a plné energie a má vysokú duševnú úroveň priťahuje mužov. Žena by mala vyjadriť samu seba a vyjadriť svoju ženskosť. Ak nepoužíva svoju ženskosť, začína používať mužskosť a takéto ženy neuputajú žiadnu pozornosť neprístupného muža. Treba sa správať ženský …

Čo znamená správať sa ženský ?

To znamená používať celé spektrum svojej krásy, krásy vonkajšej a aj vnútornej. Byť šťastná, hravá a energická. Mužov priťahujú ženy s energiou. Muž potrebuje cítiť zo ženy energiu, lebo žena je pre muža ako voda, ktorá hasí jeho smäd. Celé tajomstvo lásky je v harmónií medzi energetickým a duchovným potenciálom ženy a muža. Mala by sa zaoberať svojím rozvojom a vnášať lásku na všetky roviny. Mala by pochopiť samu seba. Predurčenie ženy, prejaviť ženské vlastnosti, ktoré sa najlepšie prejavia k rodine ako žena a matka.

Pokiaľ ma žena nízku duchovnú úroveň, muž sa s ňou bude stretávať, spávať s ňou, ale ženiť sa mu nebude chcieť s ňou.

Ak má žena vysokú duchovnú úroveň, nikdy nepustí k sebe muža na prvých stretnutiach. To znamená, že jej čistota, jej ženskosť, jej láska sú predurčené len pre jedného, toho najlepšieho muža.

 

john-bauer-obrazky-s-citaty-zeny-musia-byt-milovane-ak-maju-zostat-krasne

 

Dnes, je ale žien s vysokou duchovnou úrovňou veľmi málo, väčšina sú ženy, ktorým ženské hodnoty nič nehovoria a správajú sa ako muži, sú vulgárne, so všetkým nespokojné, utrápene, konzumujú alkohol, alebo fajčia. Žiadny normálny chlap si s takouto ženou, nebude chcieť založiť rodinu.

Mužov priťahuje ženská múdrosť, ženskosť, krása, inšpirácia, láska, hravosť, čistota a nežnosť.

Takú ženu vyspelý duchovne muži, chcú mať pri sebe a s takou si založia aj rodinu. Pokiaľ ju nájdu chránia si ju ako oko v hlave. Pretože takáto žena je ako drahokam, skutočný poklad medzi ostatnými falzifikátmi .

Takže drahé ženy, buďte ženské, nežné, rozvíjate sa, buďte sebavedomé. Chráňte v sebe harmóniu a vtedy šťastie, radosť a láska budú vašimi večnými spoločníkmi. A uvidíte samé koľko mužov si budete k sebe priťahovať 🙂

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.