Ako sa starať o pleť

3 years ago Starostlivosť o pleť196

Konečne som sa naučila  🙂 ako sa o pleť treba starať, ale určite vám tu nebudem písať to, čo vám povedia profesionálne odborníčky na kozmetiku, či kvalifikované kozmetičky. Nie som ani jedná z nich a ani sa nevydávam za žiadnu z nich:-)

Ako sa starať o pleť som sa naučila od ľudí, ktorý poznajú anti-agingovú kozmetiku, pracujú s ňou a samozrejme ju aj osobne používajú tak ako už aj ja 🙂 A na základe svojej osobnej skúsenosti, by som sa s vami rada o tom podelila 🙂 Ako si nájsť aj vhodnú kozmetiku – priamo ušitú pre vás.

 Keď som bola mladšia – násť, komu by sa chcelo starať sa o pleť každý deň?

Odmaľovať sa pred spaním po preflámovanej noci 😀  Myslím, že ani z jednej z nás ….

Ako mi roky pribúdali som zistila, načo a prečo to aj bolo dobre- odmaľovať sa, vyčistiť si pleť od nečistôt a dať si po celej tejto procedúre ešte aj krém na tvár. Žiadnym vráskam som sa nevyhla. Určite preto odporúčam aby sa v dnešnej dobe už mladé slečny po 15-tke, ktoré sa už maľujú, určite pred spaním odmaľovali a dali si aj výživné tonikum, alebo vodičku :-).

 O svoju pleť sa pravidelné starám každý deň, aj keď náhodou flámujem a prídem v noci domov, aj tak do postele si, bez vyčistenia pleti neľahnem 🙂

Osobne si myslím, že základ k celej starostlivosti o pleť je aby sme vedeli my samé akú máme pleť: citlivú, mastnú či zmiešanú. Preto aby sme to zistili, je fajn si vyhľadať odborníčku na pleť a dohodnúť si s ňou konzultáciu, na základe, ktorej zistíte akú máte pleť, ako sa o ňu starať a čo by vám pomohlo.

all-natural-anti-aging-cream-1

 

Samozrejme sme aj také, ktoré si skočíme do lekárne, alebo do drogérií a kúpime si taký alebo taký krém, však v popise je napísane čo obsahuje a načo sa používa.

Zásadne nepíšem nič proti kozmetike z lekárni či z drogérii nič negatívne, každý máme inú pleť, iné Ph a každému z nás niečo iné vyhovuje“

Ale čo sa mne nepáči, že sa teglíky od krémov nedajú hneď otvoriť a vyskúšať čo mi to s pleťou na tvári urobí a ktorý krém by mi vyhovoval. Mne to nevyhovovalo, preto ma zaujala  táto inovatívna anti-agingova  kozmetika,už len tým že som si ju na začiatku mohla osobne na sebe vyskúšať a zistila som si sama, čo mne vyhovuje, čo mi robí dobre na pleť a čo nie. Ak sa staráš o svoju tváričku a si spokojná, tak si naozaj vyhrala, super a teším sa s tebou 🙂 , lebo v dnešnej dobe je to mala pravdepodobnosť aby si žena naozaj našla to čo jej vyhovuje. Ak si to náhodou ešte nenašla a hladáš čo by ti najviac sedelo, tak neváhaj a príď si to sama zistiť. Nevieš a nie si si istá, tomu, že čo je to tá šitá kozmetika priamo pre Teba?

 

P.S: Pokračovanie v ďalšom článku 🙂

Teším sa, že ťa zaujal článok a prečítal/a si si ho 🙂

 „Buď krásnou ženou“

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.