Nenechaj sa ovplyvniť negatívnymi myšlienkami ….

3 years ago Krása ženy, Moje sny187

Ahojte. Konečne som sa dostala k písaniu. Nie, že by sa mi nechcelo, ale nemala som o čom. Budem k vám úprimná. Prechádzala som si dosť hektickým obdobím, ktoré nikomu neprajem aby zažil. Nerozumela som tomu, čo sa so mnou deje. Myslela som, že je to počasím, jarnou únavou, ale ani to to nebolo. Celé to bolo o niekom. Samozrejme sa na niekoho nevyhováram. O tom, ale až v druhom článku 🙂

Spávala som dobre, ráno som sa budila už aj bez budíka. Ale náladu som nemala takú akú by som chcela mať a akú som mávala pred tým. Miesto úsmevu, smútok. Stravovala som sa normálne. Nemala som ani pocit, žeby mi niečo nechutilo a nemala chuť na jedlo. Práve, že naopak chuť do jedla som mala. Ale nemala som žiadnu motiváciu, žiadnu inšpiráciu na to aby som niečo robila čo pred tým. Posúvala sa v pred. Nevedela sa k tomu, ale vôbec nakopnúť.

“Nie si na svete aby si bol nešťastný. Avšak šťastie je iba vnútorný pokoj. Nauč sa ho nájsť. Dokážeš to. Premož sám seba a premôžeš svet„

 

Nemala som, tak tiež žiadne inšpirujúce myšlienky na články, proste nič. Celé to bolo zle. Chcela som aspoň jeden článok napísať, ale nedalo sa mi. Depresie to, ale neboli. Len som bola smutná, že sa dejú okolo mňa veci aké sa diali. A k tomu sa pridalo ešte aj moje zdravie. A to mi jednoznačne ukázalo červeným a veľkým STOP. ”Že tadiaľto cesta nevedie„ Sranda na tom je, že vždy či chcete či nie, čím viac v sebe zlého nosíte. Trápite sa, rozmýšľate negatívne. Vždy vám zdravie ukáže, že idete zlou cestou alebo niečo zlého robíte. Mne sa to už takto dva krát potvrdilo a do tretice už nikdy nespravím túto chybu. Otvorila som si konečne oči a uvedomila som si, sa mám až natoľko moc rada, nato aby som trápila a nechala  sa úplne zničiť. A teraz? Každým dňom sa cítim lepšie a lepšie. Dostala som sa k písaniu. Usmievam sa každý deň. A moje inšpirujúce myšlienky majú priestor aby som sa o nich podelila s vami.

 

 

16114682_1234613993274421_8126888739938318551_n

 

 

P.S. ”Podľa zákona príťažlivosti, priťahuješ to, na čo myslíš najviac!„

 

Vaša Suzie 🙂

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.