Eva Šandalová – Aj napriek svojmu veku si ide za svojím cieľom, zdokonaľuje sa, učí sa ….

3 years ago Spolupráca828

S Evkou so sa zoznámila na jedenej večernej akcii, kde som bola pozvaná náhodne. Samozrejme náhody neexistujú. Žiadna alkohol párty 🙂 Večerná akcia mala aj názov: Kurz zdravého pohybu a chudnutia.

Evička je milá, zlatá a charizmatická osôbka, ktorá ma hlavne zaujala tým, aký je človek, aká je žena, ktorá v jej veku ide životom ďalej, zdokonaľuje sa, učí sa a ide si za svojím cieľom. Pochádza z rázovitého Podpoľania, čo sa prejavuje aj v jej temperamente. Miluje kultúrne vyžitie – múzea, divadlá, operu a balet. To jej, ale nestačí vidieť a počuť, preto si vždy danú tému aj naštuduje. Už ako malá si v škole upravovala podľa seba básničky. Má skvelú a krásnu 19 ročnú dcéru, ktorá chce byť vedec a dostať Nobelovú cenu za chémiu ako Marie Currie. Priateľa ma fyzika, ktorý je úžasný človek a skvelý partner, ktorý ju vo všetkom podporuje, nebojí sa povedať svoj názor a super varí. Lásku a teplo doma im dáva aj ich malý LOU – yorkšir.

eva-sandalova-frantexim-683x1024

 

Vyštudovala priemyslovku, po ktorej odišla do Košíc na Technickú univerzitu. Prešla rôznymi pozíciami, ale najviac ju očaril zahraničný obchod. Práca v zahraničí, kde zastupovala rôzne firmy. Osud to aj tak zariadil po svojom a celý ten život sa jej točil aj tak okolo Ruska.
Prešla si životnou etapou, po ktorej sa po určitom období cítila vyčerpane, unavene a až priam vyhorene. Za touto etapou urobila koniec a rozhodla sa ísť s tempom dnešného sveta. Začala sa učiť, začala chodiť na školenia – online vzdelávania, kde zistila po pol roku, že tieto možnosti ju absolútne uchvátili a nadchli. Pochopila, že jej biznis bol staticky tkz. offline a teraz je online. Obnovila si svoju stránku, vytvorila profil na facebook-u a krok po kroku prišla k úplne novému smerovaniu.

 

 

0000137187_zcatpcyq

 

Podniká v dvoch častiach:
V spoločnosti Frantexim, s.r.o.  http://frantexim.sk/ – konzultačná a poradenská činnosť, pre tých, ktorí majú záujem o “ Biznis v Rusku „. Od marketingu, po organizáciu výstav, prezentácií, export/import tovaru, atď.
Cestovná kancelária:  http://ma3oska.sk/ – špecialista na cestovanie v Rusku. Keďže Rusko už vyše 20 rokov dokonale pozná, rada poradí, ukáže zákutia ….

Jej web stránky :

http://frantexim.sk/

https://www.facebook.com/biznisvrusku

http://ma3oska.sk/

https://www.facebook.com/spoznajrusko/

 

  Jej legendárne heslo :  „ Učiť sa, učiť sa, učiť sa.“ – tak sa učím a baví ma to!

 

 

Viac sa dočítate v pokračovaní : Cestovanie po Rusku: Aké naozaj je …

Cestovanie po Rusku: Aké naozaj je ….

 

 

   Vaša Suzie 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.