Moja ďalšia životná etapa

3 years ago Moje sny203

Tento článok je napísaný na podnet mojej momentálnej ďalšej životnej zmeny. A životnej etapy. Takže idem od začiatku. Neviem ako vy, ale od

roku 2013 čo som mala dosť závažný zdravotný problém sa môj život každým dňom a rokom stále mení. Nie že by som to nechcela a nebola rada. Som tomu nesmierne rada a teší ma to. Proste zmenila som od vtedy už dva krát zamestnanie. Donedávna som sa venovala medzinárodnému projektu, kde som zistila po čase, že proste, to nie je to moja cesta, ktorou chcem isť. A nie je to moja budúcnosť. Áno pred par mesiacmi som to tak cítila, že áno je, ale nie nie je tomu tak. Prišiel na mňa bod zlomu, kde som si povedala, že chcem isť za svojím.

 

17016081_1879166575665134_4187840827490035956_o

 

Chcem robiť niečo v živote čo ma napĺňa robí šťastnou a nie aby ma niekto tlačil do niečoho čo nechcem robiť. Nevravím, že ma niekto doslovne tlačil do toho čo nechcem robiť. Chcem sa nájsť v tom čo viem, že sa budem každý deň zdokonaľovať a učiť sa. Každé ráno sa zobudím s úsmevom na perách a budem nadšená, že dnes sa pustím do toho čo ma robí spokojnou a šťastnou 🙂 Chcem robiť to čo nie len fyzicky pocit bude taký, že toto je to čo chcem robiť. Ale kde aj po psychickom a duševnom pocite budem spokojná, šťastná a naplnená pocitom, ktorý si myslím, že sa nedá ani opísať 😀  Pravdu povediac toto všetko čo sa mi deje v poslednom období je také super. Učím sa na tom, zisťujem sama na sebe aká som, spoznávam samu seba. A som každým svojím novým krokom, ktorý každý deň urobím šťastná. Aj ja som samozrejme normálny a reálny človek. Aj ja mávam ťažké dni a nebolo by dňa, keby mi do toho prekážka neprišla. Keď že som ryba,ktorá pláva proti prúdu. je ich tam dostatočne. Ale som im vďačná. Keď prídu, zamyslím sa nad nimi, porozmýšľam prečo prišli, prijmem ich, porieším a idem ďalej. O tom je predsa celý život. Tak je to aj u mňa. Bez prekážok nemáš svoj cieľ. Bez cieľa niesu prekážky 🙂 Som svojská a taká aj zostanem 🙂 Ak nájdem čo naozaj chcem v živote. Pôjdem za tým 🙂 Preto ak máte chuť robiť niečo čo vás baví, napĺňa, robí spokojnými, šťastnými. Robte to. Vy ste! Vy ste to čo ste! Kráčajte za tým čo chcete vy, kde vás Vaše srdiečko ťahá. Kde budete naplnení nesmierním šťastím, že robíte to čo Vás baví.

 

 

14063892_10153906814355885_1229105977951753426_n

 

P.S: Držím každému jednému palce. Aby sa Vám splnilo všetko po čom túžite. Objavte samých seba.

 

Vaša Suzie 🙂

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.