Zmena

3 years ago Krása ženy129

Veľmi veľa myšlienok mám zas pre istotu 🙂 Rozmýšľam aj kde začať 🙂 Či pri sebe, alebo pri niečom úplne inom. Tak začnem niečo o sebe: Zas som sa posunula o niečo ďalej v živote a takto to mám ako si všímam stále a hlavne, všetko ide samé od seba. A každý deň. Skôr by som povedala, načo myslím to sa mi aj stane, či chcem, či nechcem.

 

images

Ale k veci: Nikdy som vodičský preukaz nechcela, už len pomyslenie nato, že mám jazdiť tu po týchto cestách čo tu máme a hlavne s takými vodičmi aký sú niektorý. Bezohľadný a nehovoriac ako jazdia. Ako hrôza. O nich, ale v pláne nemám písať. 🙂 Nechcela som ho proste a mám ho 🙂 Dlhé tri mesiace, učenia sa testov, vyhlášok, značiek a križovatiek a absolvovaní jázd. Prešlo to tak rýchlo, že som si ani neuvedomila, že som aj leto prepásla. Teraz si už len vhodné auto vybrať a začať jazdiť 🙂 Ale tým som chcela povedať  že moje dní zmien a posúvaním sa ďalej ešte neskončili.

           Keď pošleš svoju energiu ďalej, samozrejme, že budeš ustatí.

Ale ak poprosíš hore o prísun novej, dostaneš ju.

Zmeny prichádzajú rýchlo a sú okamžite viditeľné. Život je sled udalostí, ktoré majú prísť. Každá jedná presne v tej sekunde, kedy sa stane. Je to karmou, osudom, náhodou…, je to jedno ako ich nazvem, ale vždy prídu. Žiadnu zmenu neodmietajte, sú to dary, ktoré ste mali dostať v danú sekundu, minútu, hodinu, deň, týždeň či mesiac. Treba mať vtedy zmysli otvorené, zbystriť intuíciu a vnímať aj svoje emócie. Nezabúdajte, ale že vždy môžete povedať “ nie“ a máte na to právo 🙂 Ale dôležité je, že všetky zmeny prídu vtedy, keď sa mi naučíme robiť zmeny samí v sebe. Svoje rozmýšľanie, postoje, konanie… Svoj život si začneš tvoriť z vlastnej iniciatívy a z vlastných myšlienok. Príjmi hlavne svoj život aký je a on príjme teba. Každý z nás si musí uvedomiť, že vlastnú realitu si tvorí, každý sám svojimi myšlienkami. Ak zmením seba, zmením i svoje okolie a svet.

 

fb_img_1456192168265

 

P.S:  “ Nebojte sa zmien vo svojom živote, dajte im priestor vo vašom živote“ 🙂

Vaša Zuzana 🙂

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.