Byť sama sebou

3 years ago Krása ženy284

Keď som bola malá vždy som obdivovala ženy a páčili sa mi ženy, ktoré vedeli čo v živote chcú a si išli bezhlavo za tým. Je to krásne ak je žena cieľavedomá, bystrá, múdra a inteligentná. A zároveň keď k tomu všetkému ešte aj vie čo od života chce, čo chce v živote dosiahnuť a aké sny si splniť. Je nezávislá. Žije si svojím životom a je sama sebou. Ma pri sebe partnera, ktorý ju v tom podporuje, alebo je bez neho a je sama. Ale sama vlastne ani nie je. Má veľa ľudí okolo seba, ako sú rodina, priatelia alebo známy. Má s kým chodiť von, na vínko, má s kým chodiť do kina… s kamarátkou alebo s kamarátom. Je šťastná, spokojná, vyžaruje zo seba len tu najkrajšiu pozitívnu auru a energiu. Ale aj tak väčšina žien, ktoré sú samé potrebujú vedľa seba človeka, ktorý by ich povzbudí, podporí a povie im niečo krásneho

.13166970_1741005112810897_398684552_n

Čo si myslím, že každá z nás, to potrebujeme. Stane sa to, stane sa, že niekto do toho života príde. Na koľko dní ten človek do vášho života príde, ani samé nevieme. Vieme len to, že niekto tu je, niekto si tvrdí, že vás chápe, že vás vníma a pod.. Je to krásne a príjemne. Tie slová:

Spala si dobre?
Aký si mala deň?
Choď opatrne.
Keď dôjdeš domov, daj mi vedieť.
Pekné sny.
Myslím na teba.
Keď sa usmievaš, som rád.
Dúfam, že sa cítiš lepšie.
Môžem ti zavolať?
Všetko bude ok.
Len som ťa chcel počuť.
Chýbaš mi.
Ďakujem za dnešok.
.
 Nie je nevyhnutné jednoznačne hovoriť ,,milujem ťa“
Pozorne počúvajte.
Ľudia hovoria zo srdca častejšie, než si myslíte …. P. Raelli

Ale niekedy to netrvá večne. To poblúznenie, alebo ak sa to dá nazvať láska časom vyprchá. Je preč a toto nám prináša skúšku. Vytrváme? Ľúbime toho človeka, alebo je to už len zvyk? Teraz sa prejavujeme. Budeme sami sebou? A vezmeme to do vlastných rúk, alebo nebudeme sami sebou a budeme sa tomuto všetkému prispôsobovať a trpieť? Zamyslíme sa nad sebou, nad týmto všetkým čo vlastne v živote chceme, po čom túžime. Či sme naozaj cieľavedomé, samé sebou a spravíme pre seba len to najlepšie rozhodnutie, alebo sa budeme druhým prispôsobovať a strácať samú seba.

 

P.S: Niečo čo mi preletelo hlavou a rada som sa o tom s vami podelila 🙂 “ Žienky vážme si samé seba a buďme samé sebou “

 

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.