5 dôvodov prečo sa muži boja silných žien

3 years ago Okienko pre mužov701

Prečo ma chytil takýto článok, len kvôli tomu, že to vidím aj v reáli, aký sú muži. Páni nemám nič proti Vám, nehádžem Vás do jedného vreca. To by som si ani nedovolila 🙂 Ale ako sa s vami viac a viac zoznamujem, zisťujem, že sa sebestačnej, sebaistej a nezávislej žene radšej vyhýbate. Ja som sa v niektorých bodoch našla. A neskôr ma budú ako pozerám vystihovať všetky 🙂 Ale poďme k tej silnej žene. Nevyhýbate sa jej kôli tomu, že by ste s ňou nechceli byť,ale váš strach byť s takou ženou…. Nezvládli by ste ju. Silná žena, nemá obavy ukázať svoju zraniteľnosť. Tu je tých pár príkladov aká je a ako ju spoznáte 🙂

 

jose-ortega-y-gasset-obrazky-s-citaty-muz-se-domniva-ze-si-vybral-zenu-ve-skutecnosti

 

 

 1. Silná žena nepotrebuje muža aby o ňu bojoval                                                                                                                               Muž sa pri    takejto žene musí cítiť, že je chcený. Musí mať pocit, že bojuje za lásku a za obdiv svojej ženy. Žena mu síce ukáže ako ho miluje, ale je nezávislá sebestačná. Žena bude bojovať za ich lásku, ale nepotrebuje muža, ktorý vybojoval jej bitky. Niektorý muži nevedia zvládnuť takú silu. Preto páni ak          chcete získať takúto ženu treba byť ochotní isť vedľa nej, nie pred ňou.

2. Vie čo chce                                                                                                                                                                                                         Silné ženy vedia čo chcú. Ako to dosiahnuť, aby to zvládli a ako si isť za tým. Nebudú čakať na muža, pokiaľ on spraví prvý krok. Urobí ho sama. Preto ľavou zadnou zvládne tečúcu vodu, tečúci záchod a a taktiež skočiť popritom všetkom do autoservisu. Je húževnatá a  pre niektorých pánov odstrašujúca 🙂 Miluje z celého srdca. Objavovať kúty sveta bude s mužom, ale aj bez neho. Na takúto osobnosť treba jednoznačne, sebavedomého muža, aby ju zvládol.

3. Vyžaduje si čestnosť                                                                                                                                                                                           Páni mali mali by ste sa naučiť byť viac komunikatívnejší a viac otvorenejší. Rozprávať sa o akýchkoľvek problémoch, veciach, ktoré vás trápia, ťažia a pod. U takejto, ženy určite neuspejete ak budete ticho, vykrúcať sa a nedajbože ešte aj hanblivý. Silná žena vyhľadáva silného muža, ktorý bude chrabrým aj napriek jej rozmanitosti. Väčšinou páni máte tendenciu sa vyhýbať úprimnosti. Prečo? Cítite sa byť slabý?

4. Vyžaduje si konzistentnosť a integritu                                                                                                                                              Ženy, ktoré majú vnútornú silu, netolerujú nezrovnalosti a a nerozhodné osobnosti. Chceme vidieť muža , ktorého budeme milovať. Muža, ktorý má svoju integritu a rešpekt. Je pravým mužom. Ak budeme mať pocit, že nás ťaháte dole,budeme ca cítiť nerešpektované, nemáme problém vás nechať isť.  Najhoršie pri takejto žene čo môžete urobiť ak jej dáte pocítiť, že je slabá.

 5. Je intenzívna                                                                                                                                                                                                         Silná žena dokáže vyriešiť akékoľvek problémy. A prekážky, ktoré jej život prináša sám. Dokáže na svojej  ceste znieť veľa toho, čo je pre vás mužov  ťažko pochopiteľne.

 

Takáto, žena na vás páni čakať nebude, taktiež neznáša klamstvá. Páni, ale nemýľte si túto dámu s karieristkou. Takáto dáma vás bude bezpodmienečné milovať, pôjde za vami aj na koniec svete. Samozrejme ak budete pri nej, chápať ju, budete k nej úprimný a rešpektovať ju. Emocionálna podpora je rovnako dôležitá ako finančné a hmotné príspevky.  Musíte byť sam sebou, ako muž. A schopný splniť potreby žien. 

 

Vaša Suzie 🙂                                                                                                                              

 

Zuzka

Je mi cťou sa s vami podeliť o môj blog, ktorý má vystihuje. Nájdete v ňom to čo má teší, napĺňa a robí mi život krajším a pozitívnejším.